Dětské cyklistické helmy

V roce 2018 se na českém trhu dočkáme rozšíření sortimentu značky Etto / HAMAX o dětské cyklistické helmy. Hamax má s tímto sortimentem bohaté zkušenosti – a to díky značce Etto, která je součástí skupiny HTS, vlastnící řadu světových značek jako např. BeSafe, Voksi, Swisseye a Packline.

Značka Etto / HAMAX je dlouhodobým vývojářem cyklistických a lyžařských helem. Její výrobky pokryjí amatérské i profesionální požadavky dospělých a dětí, a to s neustálým zaměřením na bezpečnost, kvalitu, funkčnost a design. Společnost Etto má vlastní tovární a zkušební laboratoř. Všechny přilby Etto / Hamax byly testovány a certifikovány schváleným zkušebním ústavem v souladu s následujícími evropskými normami: EN1077, EN1078 a EN1080.

Něco z historie:
Značka Etto byla založena ve Švédsku počátkem 80. let a začlenila se do norské skupiny HTS v roce 1995. Etto byla předním vývojářem cyklistických přileb na počátku 80. let ve dnech, kdy byly poprvé představeny cyklistické helmy. Během devadesátých let začala Etto také vyvíjet alpské přilby. Dnes je Etto lídrem na norském trhu a jedním z největších dodavatelů cyklistických a volnočasových přileb v celé Skandinávii.